parallax background

محصولات ما

تجهیزات و سیستم های انتقال مواد از اصطلاحاتی هستند که ممکن است بدون درک کامل از آن شنیده باشیم.

ما ممکن است تصور مبهمی از آنچه که آن را به همراه دارد داشته باشیم. اما بسیاری فراتر از این به آن فکر نمی کنند. با این حال، سیستم های انتقال مواد برای عملکرد جامعه ما فوق العاده مهم است.

این ادعا ممکن است ایده آل به نظر برسد، اما واقعیت دارد. هر آنچه در قفسه فروشگاه مشاهده می‌کنید از سیستم انتقال مواد عبور کرده است.

این مورد در مورد موادی که قفسه ها از آن ساخته شده اند نیز صدق می کند. در حقیقت، بیشتر مواردی که با آنها تماس می گیرید از طریق زنجیره تامین با کمک سیستم انتقال مواد عبور کرده‌اند.

 

اما سیستم های انتقال مواد چیست؟

انواع مختلفی از سیستم های انتقال مواد وجود دارد که هر یک از آنها در برخی از صنایع خاص لازم است.

از طرف دیگر، کلیه صنایع برای انتقال مواد اولیه یا محصولات خود به سیستمهای انتقال مواد نیاز دارند.

اما مهمترین مصرف کنندگان سیستمهای انتقال مواد، صنایع بزرگی مانند فولاد و فلزات سنگین، پتروشیمی و نفت، سیمان، سیلوها و سیستم‌های ذخیره سازی و معدن‌ها به شمار می‌روند.

در صنایع بزرگ، می‌توانید سیستم‌های انتقال مواد را با توجه به آنچه که جابجا می‌کنند، به دو دسته انتقال جامدات و انتقال مایعات تقسیم کنید.

شرکت آسیاکار یکی از شرکت‌هایی است که بصورت تخصصی در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت سیستم‌های انتقال مواد جامد فعالیت می‌کند و در این راستا با استفاده از نتایج واحد تحقیق و توسعه (R&D) خود توانسته رشد خوبی ایجاد نماید.
در زیر می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد سیستم‌های انتقال مواد جامد و محصولات شرکت آسیاکار پیدا کنید.